Nagrobki Granit-Paczos
wyroby z kamienia
ceny nagrobków
nagrobki z kamienia
kamieniarz
kamieniarstwo
Strzegom
Odwiedzin:

XHTML 1.0, CSS2

Oferta handlowa

Sprzedaż wyrobów firmy odbywa się na placu wystawowym przez profesjonalną obsługę, która przyjmuje rUwnież zamówienia indywidualne:

  • Strzegom (dolnośląskie), przy obwodnicy - przybliżona ilość nagrobków i grobowców na placu około 250 sztuk.

Informacje na temat cen internetowych dostepne w sezonie (1 marca do 30 listopada) w godzinach 9-17 pod numerem telefonu:
601 854 324

W okresie zimowym zapytania prosimy kierować na adres mailowy: paczosst@wp.pl, informacje ogólne pod tel. kom. 601854325
Podawane ceny nie są ostateczną ofertą handlową.INFORMACJE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH ZAKUPEM NAGROBKA :

Przed wykonaniem telefonu do naszej firmy- w trosce o koszty połączenia- prosimy o zastanowienie sie jaki nagrobek Panstwo potrzebujecie.

Mamy 3 podstawowe rodzaje gotowych nagrobków na placu wystawowym i na stronie internetowej.

I. NAGROBEK DLA JEDNEJ OSOBY ewentualnie dla dwóch osób leżących jedna nad drugą (grób głębinowy) w obu przypadkach trumna przysypana jest ziemią, a wymiar nagrobka u jego podstawy wynosi ok. 190X100 cm.

II. NAGROBEK DLA JEDNEJ LUB DWÓCH OSÓB LEŻĄCYCH W WYMUROWANEJ PIWNICY o wym. Podstawy nagrobka ok. 245X125 cm

III. NAGROBEK DLA DWÓCH OSÓB LEŻĄCYCH W ZIEMI OBOK SIEBIE o wym. Ok. 190X150 cm

IV. NAGROBEK DLA CZTERECH OSÓB LEŻĄCYCH OBOK SIEBIE I PIETROWO JEDNA NAD DRUGĄ W WYMUROWANEJ PIWNICY o wym. ok. 245X220 (nagrobki dostepne tylko na zamówienie).

Uwaga!

Jeżeli życzycie sobie Panstwo zakup nagrobka z usługą wykonania liter, dołożenia do nagrobka galanterii kamieniarskiej w postaci wazonów, mis, lampionów itp., zawiezienia na miejsce montażu ( DOKĄD ?), wykonania fundamentu i montażu (ewentualnego rozebrania i wywózki starego nagrobka) TO PROSZE O TYM POINFORMOWAĆ pracownika firmy , gdyż są to dodatkowe koszty dochodzące do ceny nagrobka znajdującego sie na placu Strzegomiu.

Prosimy nie żądać od nas odpowiedzi na pytanie: "ILE KOSZTUJE U PANSTWA NAGROBEK ?" ( 99 % zapytan), Gdyż jest to pytanie w rodzaju "ile kosztuje dom?" i nie można podać na nie jednoznacznej odpowiedzi, Gdyż cena zależy od wielu czynników miedzy innymi od wielkości nagrobka, jego wykonczenia, rodzaju i grubości kamienia, odległości w jakiej ma być postawiony itd?.


Prezentowane galerie zawierają nagrobki, które stoją na placu wystawowym w Strzegomiu. Wybrane modele nagrobków można obejrzeć w galeriach:

Nagrobki z poszczególnych galerii można powiekszać do wielkości monitora po kliknieciu małej fotografii.

W galerii F prezentujemy nasze realizacje w celu udokumentowania klientowi, tego wszystkiego o czym pisaliśmy na poprzednich stronach witryny a dotyczących jakości wyrobu firmy Granit -Paczos.

Proszę zwrócić uwagę jak wygląda poler nagrobka i jak zostało uporządkowane miejsce na którym stoi nagrobek ? Większość fotografii została zrobiona jako dokumentacja po realizacyjna, ale są też zdjęcia zrobione kilka lat po montażu, a różnicy w wyglądzie poleru nie ma w związku z upływem czasu.

Realizacje są na pewno w formie o wiele ciekawsze niż nagrobki z placu, gdyż są wzbogacone o dodatki galanterii kamieniarskiej, stoją wśród zieleni i są solidnie posadowione. Niektóre z nich to oryginalne projekty robione pod konkretnego klienta.

Proszę zauważyć, że na naszej stronie nie ma pomników wirtualnych, niejednokrotnie dzieł grafika komputerowego lub powycinanych z katalogów innych firm kamieniarskich oraz chińskich dostawców hurtowych, których wzornictwo zakorzenione jest nierzadko w klimatach kultury buddyzmu czy islamu.

NOWA KOLEKCJA NAGROBKÓW

kamieniarstwo